Szczepionka na koronawirusa już gotowa !

Koronawirus i potencjalna szczepionka opracowana przez koncern farmaceutyczny i medyczny Johnson&Johnson. Testy mają ruszyć najpóźniej we wrześniu

Koronawirus i potencjalna szczepionka opracowana przez koncern farmaceutyczny i medyczny Johnson&Johnson. Testy mają ruszyć najpóźniej we wrześniu

koncern farmaceutyczny prowadzony przez Szefa Alex Gorskiego w wywiadzie dla telewizji NBC powiedział:

-„Z dużym prawdopodobieństwem szczepionka jest skuteczna przeciw koronawirusowi. Mamy możliwości, by zwiększyć jej produkcję w relatywnie krótkim czasie”.

Szczepionki mają trafić już na początku 2021 roku, jeśli wszystkie testy wyjdą zadowalająco. Cena takie nie będzie dużo kosztować. Chcieliby wyprodukować do końca przyszłego roku miliard takich szczepionek.

Jak wiadomo wyprodukowanie szczepionki trochę potrwa, natomiast patrząc na standardy, które wynoszą zazwyczaj 5 lat na wyprodukowanie i uzyskanie certyfikatów na temat szczepionek, to można powiedzieć że naukowcy wkładają ogrom prac nad szczepionką na koronawirusa, aby produkcja ruszyła w niecały rok. Koncern Johnson&Johnson chce wykorzystać przepisy dotyczące nagłych wypadków, aby jak najszybciej uzyskać zgodę na sprzedaż swojej szczepionki.

Śledźcie nasz serwis ZeSwiata.pl

Aktualne informacje na bieżąco znajdziesz na naszym Fanpagu klikając Tu: Facebook

Sprawdź również aktualne informacje o koronawirusie klikając Tu: Ogólne informacje o Koronawirusie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *